3 מדליות זהב ו-3 ארד באליפות ברטיסלבה הפתוחה (סלובקיה)

בא לי ללמוד!

באליפות ברטיסלבה הפתוחה בסלובקיה, השתתפו 6 מספורטאי נבחרת המועדון.

שון פינבורד, קדם קדטים (גיל 11) השתתף בקטגוריה הקלה עד 30 ק"ג. זו הייתה התחרות הראשונה של שון בחו"ל והוא נפגש עם מתחרה מהונגריה. שון לא ניצח את הקרב אך הראה נחישות וזכה המקום השלישי, מדליית ארד.

לביא פרידמן, קדטם קדטים (גיל 11) השתתף בקטגוריה עד 32 ק"ג. גם עבורו הייתה זו תחרות ראשונה, והוא הוגרל מול מתחרה בפולין. הקרב היה מאוד מותח והניקוד היה צמוד לאורך כל הקרב. בסיום השניות האחרונות המתחרה פולני עלה ליתרון 24:27 ולביא ביצע מהלך מסובך של בעיטה סיבובית לראש שמעניק 5 נקודות. לצערנו השופטים החליטו כי הבעיטה של לביא פגעה אחרי סיום הקרב והוא לא קיבל את הניקוד והניצחון הוענק לפולני. לביא זכה במקום השלישי.

סופיה מורוצ'ה בת ה-12 התחרתה בקטגוריות קדטות עד 37 ק"ג. סופיה הוגרלה לקרב מול מתחרה מרומניה, גדולה ממנה בשנתיים וחזקה מאוד. סופיה הידועה ברוח הקרב שלה נלחמה קשה מאוד במהלך כל הקרב והצליחה לבצע מהלכים ולהפתיע את יריבתה אך בסיום לא הצליחה לצבור מספיק ניקוד והניצחון הוענק לספורטאית מרומניה. סופיה זכתה במקום השלישי.

מישה פוליטוב בקטגוריית נוער עד 48 ק"ג התחרה מול מתחרה מאוסטריה והצליח לגבור עליו כבר בתחילת הסיבוב השלישי בנוק אוט טכני, הפרש ניקוד של מעל 20 נקודות לטובתו. מישה זכה במדליית הזהב.

ענת בביצקי בקטגוריית נערות עד 59 ק"ג התחרתה מול מתחרה מאוסטריה. ענת הובילה לאורך כל הקרב והצליחה לגבוא על יריבתה בנוק אוט טכני בתחילת הסיבובו השלישי – הקרב נגמר בתוצאה 27:7 לטובת ענת.

איוון יפרמוב התחרה בקטגוריית נערים עד 51 ק"ג, כאשרבגמר פגש איוון את המתחרה האוסטרי קרקי בינר, מספר אחד באוסטריה וזוכה מדליית הארד מבולגריה השנה.

לאחר קרב מותח מאוד שהסתיים בתיקו – 11:11 הספורטאים יצאו לסיבוב רביעי (סיבוב זהב ) שבו הראשון שצליח לעשות ניקוד על יריבו מנצח את הקרב. איוון הצליח לגבור על יריבו בסיבוב זה וזכה במדליית הזהב.

הספורטאים לאחר הזכיה

אליפות ברטיסלבה, 13 מדינות 461 מתחרים

איוון לאחר הניצחון בגמר עם יריבו מאוסטריה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
דילוג לתוכן