ענת בביצקי זוכה בתואר אלופת ישראל 2019 בטאקוונדו

סופיה מורוצ'ה – קדטות עד 36 ק"ג גברה על כל יריבותיה וזכתה במדליית הזהב ובתואר אלופת ישראל לשנת 2019.
צ'סנקוב מיכאל – בקטגוריית ילדים עד 30 ק"ג, ניצח 2 מתחרים מרמלה ורעננה בדרכו אל הגמר וגם שם ידו הייתה על העליונה – זכה במדליית הזהב
אמיל אגייב מחולון המתאמן בהדרכתו של תומר גנור, השתתף לראשונה באליפות ישראל ולמרות שלא זכה עשה קרב מצויין.
בביצקי בני בקטגוריית ילדים עד 40 ק"ג אף הוא השתתף בתחרות לראשונה ונתן הופעה יפה מאוד.
בלוגודיר אנסטסיה, ילדים עד 52 ק"ג ניצחנ 2 קרבו והפכה בפעם הראשונה לאלופת  ישראל לילדות.
שון פיינבורד , קדטים עד 33 ק"ג(מאמן אנטון מגרה) עשה קרב מעולה והוביל לאורך כל הקרב עד לסיום אך עקב צבירת עונשים על נפילו ויציאות מהזירה נפסל.
פרידמן לביא, קדטים עד 37 ק"ג, מאמן אנטון מגרה, אף הוא עשה קרב מצויין אך לה הצליח לגבור על יריבו ונעצר בשמינית הגמר.
בקר דיוויד קדטים עד 53 ק"ג, סיים את התחרות עם מדליית הארד.
בקר ליאון אחיו התאום של דיוויד בקטגוריית קדטים עד 57 ק"ג התחרה עם ספורטאי ברמה גבוהה מנבחרת לטביה (תושב ישראל) וזכה אף הוא במדליית הארד.
מאיה אליגולשווילי, קדטות מעל 59 ק"ג, הצליחה לזכות בזהב ובתואר אלופת ישראל לשנת 2019 כאשר בדרך ניצחה 2 מתחרות מירושלים.
דניס מקגונוב, נוער עד 55 ק"ג התחרה בקטגוריה היוקרתית מרובת המתחרים והצליח לגבור על כולם אך נעצר בגמר מול מתחרה מירושלים וזכה במדליית הכסף.
פוליטוב מישה, נערים עד 59 ק"ג אף הוא עשה 4 קרבות מרהיבים בקטגוריה פופולארית זו אך נעצר בגמר מול נציג ישראל באולימפיאדת הנוער השנה, דניאל גויכמן. מישה זכה במדליית הכסף.
אקשטיין נועה, נערות עד 52 ק"ג התחרתה מול יריבתה בנבחרת ישראל נועה פרייס וזכתה במדליית הכסף.
בביצקי ענת, נערות עד 68 ק"ג, גברה על כל יריבותיה לפני תום הקרבות וגם בגמר מאמנה של יריבתה של ענת נאלץ לזרוק מגבת (ענת ניצחה בנוק אוט). ענת זכתה במדליית הזהב ובתואר אלופת ישראל.
אגם אילני – קדטים עד 41 ק"ג ניצח בקרב הראשון אך נבלם ברבע הגמר.
יום מוצלח מאוד למועדון הלוחם הצעיר, כאשר מתחרי המועדון מנצחים מספר רב של קרבות וזוכית במדליות. ברכות למאמני המועדון והורי הספורטאים. מחר (שלישי) יתקיים היום השני של האליפות בו יתחרו 5 ספורטאי מספוטאי המועדון: אביב אוני, ראי צ'רניאבסקי, איתי אזרזר, דניאל סנגיר וליין מקסים.
אנו מודים לעיריית ראשון לציון, לסגן ראש העירייה מר מקסים בביצקי ולמחזיק תיק הספורט מר איתן שלום, מר אריק ז'מייטיס מנהל חטיבת ספורט וקהילה ומר אסי דרעי מנהל אגף הספורט על תמיכתם בפעילות הטאקוונדו בעיר.
עדכן תוצאות יום תחרות שני  – התחרו איתי אזרזר וראי צ'רניאבסקי בקטגוריית קדטים B עד 41 ק"ג וזכו במדליית זהב וכסף בהתאמה, שניהם ניצחו את כל יריביהם ונפגשו בגמר שם איתי ניצח את ראי.אביב אוני זכתה בזהב לאחר שלושה ניצחנות מרשימים וניצחון בנוקאוט בגמר. עוד השתתפו מקסים ליין ודניאל סנגיר אשר עשו קרבות יפים אך לא זכו במדליות הפעם.

 

המדריך אנטון מכין את מקסיים ליין לקרב
סופיה מורוצ'ה זוכת מדליית הזהב
מאיה אליגולשווילי זוכת מדליית הזהב
המדריך תומר עם הספורטאי הצעיר אמיל
מישה פוליטוב זוכה מדליית הכסף
מיכאל צ'סנקוב זוכה במדליית הזהב
איתי אזרזר מקום 1, ראי צרניאבסקי מקום 2
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
דילוג לתוכן