הכנה למבחני חגורות באימוני און ליין - עדכון 19.4

בא לי ללמוד!

שלום לכל הספורטאים שלנו,

אנו מקווים שאתם בסדר בימים אלו של משבר קורונה ושמחים מאוד לראות רבים מכם באימונים שלנו דרך ZOOM – ההענות שלכם מדהימה הן בשיעורים והן במשימות שאתם שולחים לנו בוידאו. ברור לנו שאימונים מסוג זה דורשים מאמץ מכל המשפחה, ושוב אנו מצדיעים לכם!

אנו מקבלים מסרים כי מתגבשת תוכנית חזרה לאימונים בסטודיו אך כרגע זה רק טיוטות ולכן בפוסט זה נסביר לגבי הכנה למבחן חגורות בחודש הבא ב"און ליין". אנו מאמנים כיום 5 ימים בשבוע לפי הלוח זמנים הבא:

לינק התחברות לאימונים – https://zoom.us/j/7295291587

ההתחברות עם קוד אותו ניתן לבקש מהמאמנים

אינכם חייבים כמובן להתאמן כל יום – ההמלצה שלנו היא לבחור 2-3 אימונים קבועים בשבוע ולהתמיד בהן.קביעות יוצרת הרגל לכן חשוב שאלו יהיו ימים קבועים. בכל שבוע אנו נשלח תוכנית אימונים מה הולכים לכלול האימונים באותו השבוע. אתם מוזמנים לעיין בה ולהיות מוכנים לאימון.

אלו תוכניות האימונים של השבועיים הקרובים – מוזמנים ללחוץ עליהם כדי להגדיל אותן, להדפיס ולעקוב אחריהן, השבוע אנו נמצאים בשבוע רביעי של אפריל (מסומן באדום).

תוכנית אימונים לגילאי 3-6

תוכנית אימונים לחגורות לבנות עד צהובות כתומות

תוכנית אימונים לחגורות כתומות עד ירוקות

תוכנית אימונים לחגורות כחולות ירוקות עד שחורות

כדי להיות מוכנים למבחן חגורות עליכם להתאמן 18 שיעורים וללמוד את כל החומר הנדרש למבחן החגורות לדרגה הבאה שלכם. כאן אתם יכולים להורית את הדרישות למבחן החגורות.

להורדת הדרישות למבחן החגורות לחצו כאן>>>

כדי לעזור לכם לעקוב כמה אימונים כבר עשיתם ואיזה אימונים אתם צריכים להלשים הכנו לכם דף הכנה למבחן חגורות. אתם מתבקשים לרשום על הדף באילו אימונים הייתם וגם אילו משימות בית עשיתם (יש לעשות 3 משימות בית ולשלוח אותן אלינו לואטסאפ 0525779908 לבדיקה).אתם מוזמנים להוריד את דפי ההכנה להדפיס אותם ולהעזר בהם כדי לעקוב אחר ההתקדמות שלכם. כשתסיימו את 18 האימונים ו3 המשימות תשלחו את הדף אלינו ונתאם מבחן חגורות שיתבצע און ליין!

דף הכנה למבחן לילדים – לחצו על הדף, שימרו אותו במחשב שלכם הדפיסו. להורדת קובץ PDF לחצו כאן>>>

מי שפיספס את האימון בטעות ורוצה להשלים אותו מוזמן להכנס לדף האימונים המוקלטים שנמצא כאן >>> ולהשלים את האימון.  הרבה בהצלחה מצוות המאמנים של מועדון הלוחם הצעיר, אנו מאחלים שתעברו את התקופה הזו בשלום ותנצלו אותה לאנימונים ושיפור עצמי!!! קידה!

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
דילוג לתוכן