המטרה שלנו היא לעזור לכם להגשים את החלום שלכם. בין אם אתם מחפשים מסגרת בריאה לילדיכם בן ה-3, מקום להיכנס לכושר, להוריד משקל או להגיע אל דרגת חגורה שחורה – אנו כאן כדי לעזור לכם.

מועדון הלוחם הצעיר הוקם בשנת 2004 ע"י רון גרשנוק במטרה לספק מקום אימונים איכותי לילדים ובוגרים באומנות הלחימה האולימפית טאקוונדו. אצלנו ילדים מגיל 2.5 עד 13 לומדים הגנה עצמית ונכנסים לכושר מעולה, לומדים מהי משמעת ומצוינות. הילדים שמתאמנים אצלנו מפתחים תכונות מנהיגות, הם לא יציקו לילד חלש ולא יסכימו לבריונות.

הלוחם הצעיר הוא מרכז שבו חברה מבוגרים יכולים ללמוד אומנות לחימה מרתקת והגנה עצמית יעילה יחד עם כניסה לכושר גופני מעולה. ניתן להתאמן פעמיים בשבוע ולהתקדם וקיימת גם אפשרות של אימונים כל יום להתקדמות מהירה יותר או במטרה להתחרות בזירה.

אנו מרגישים שכל אחד מהספורטאים במועדון הוא חלק ממשפחה, משפחת הלוחם הצעיר. האימונים מותאמים לרמת הקושי של המתאמן החל מאימונים ברמת קושי מתחילים ועד אימונים מאתגרים ביותר ברמת נבחרת מתקדמת.

אנו מאמינים שכל מתאמן הוא מיוחד ועם צורת אימונים נכונה יכול להתקדם ולהשיג את מטרותיו. פרט לאימונים סדירים המתאמנים עוברים במהלך השנה פעילויות מעניינות כמו מחנות אימונים, תחרויות וסמינרים. במועדון קיימת קבוצת חגורות אדומות מיוחדת אשר מטרתה להכין את המתאמנים לחגורה השחורה.

מאמני המועדון מתחרים פעילים בנבחרות ישראל ומעבירים את החומרים הנלמדים באמצעות דוגמא אישית, לומדים ומרחיבים את הידע כל הזמן על מנת לבנות אימונים טובים ויעילים יותר למתאמנים.

המועדון לוקח חלק בפרויקטים ארציים שונים כדוגמת פרויקט אתנה לקידום נשים בספורט, פרויקט הדרכת עולים, הדרכת ילדים נכים ולקויי תקשורת. אנו מעורבים בקהילה ומרגישים שזו חלק מהשליחות שלנו.

אנחנו מחכים לכם בלוחם הצעיר – הירשמו לאימון ניסיון עוד היום.

הסבר על תוכנית האימונים במועדון הלוחם הצעיר

 

סקירת פעילויות המועדון

תוכנית מתאימה לכל אחד:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
דילוג לתוכן